další akce

akce v rámci platformy PoČin

v rámci vzdělávání v JMK plánujeme kromě kurzu střediskového minima i další vzdělávání, které se zde průběžně budeme aktualizovat.

Na rok 2024 je plánováno:

• 11.1. seminář pro inventarizaci (online)
  • 18.2. seminář pro začínající revizory (Brno)
  • 28.5. seminář pro čtení výkazů PÚ (online, ve spolupráci s ústředím) - přihlašování přes skautIS (do 15.5.2024)
  • 1.-2.6. víkendový seminář pro začínající hospodáře OJ (Brno) - přihlašování přes skautIS (do 15.5.2024)
  • 5.6. seminář pro začínající táborové hospodáře (online) - přihlašování přes gg form (do 15.5.2024)
  • září/říjen seminář na téma dotace MŠMT provoz - podmínky, vyúčtování, kontrola (online) - termín ladíme
  • podzim další běh kurzu střediskového minima VHOD (Blansko, Kaprálův mlýn) - kurz je pro letošek naplněn

• připravujeme i seminář práce s novou metodikou pro RK (pravděpodobně online) - termín ladíme

další vzdělávání najdete na webu skautských kurzů nebo na Zpravodajství nebo v FB skupině Hospodaření pro skauty

aktualizováno k 27.03.2024

dotazy lze pokládat buď v sekci FAQ nebo přímo na email ellie@skaut.cz