Revizoři

KDY? 3.3.2019 (9-17.30)

KDE? Brno (místnost 300 v budově MU - 3. patro, Komenského nám.)

CENA? členové Junáka registrovaní v JMK zdarma, ostatní 250,- Kč

Platba je vyžadováná dopředu na transparentní účet Junák - český skaut, Jihomoravský kraj TGM, z. s., Fio banka, č.ú: 2100322129/2010 s VS který je vám generován po přihlášení (ve tvaru 777 + pořadí přihlášení, naleznete ve svém profilu, použijte libovolný ze dvou vygenerovaných) nebo v hotovosti v kanceláři kraje (úřední hodiny po, st 13:30-17:30, Moravské nám. 12, Brno)

Registrace ukončena, provozní podrobnosti ke kurzu na záložte Kde, kdy, jak? (Pro zobrazení se musíš přihlásit)

lektoři: koordinuje Jana Godarová - Ellie, Fifi - Iveta Šelepová, Vlče - Tomáš Opravil, Batole - Ondřej Bartoš

jídlo: drobné občerstvení na místě, oběd z vlastních zdrojů nebo v blízké restauraci

Seminář je pilotem pro základní kurz pro revizory. Začínající revizoři se seznámí s výkonem funkce v revizní komisi u své organizační jednotky. Zjistí:

• co se skrývá pod činností revizní komise a proč ji v Junáku máme
  • jak funguje vzájemná spolupráce RK a kontrolované OJ
  • jak, kdy a co kontrolovat u své OJ

Součástí semináře samozřejmě budou praktické ukázky, sdílená dobrá praxe i ukázky vzorů, které budou moci revizoři při své funkci využívat.

Seminář je určen pro začínající revizory nebo pro činnovníky, kteří počítají s převzetím této funkce po sněmu. Zároveň osvěžení postupů, vzory a dobrá praxe se určitě může hodit i zkušenějším revizorům.